Koszyk jest pusty

Interfejs optyczny z oprogramowaniem NeuroTrac

Czas dostępności: Dostępny od ręki

1150.00 zł + VAT
1242.00 zł z VAT
dodaj do schowka

Opis produktu Interfejs optyczny z oprogramowaniem NeuroTrac

 

Oprogramowanie komputerowe przeznaczone dla urządzeń NeuroTrac MyoPlus i NuTrac

NeuroTrac umożliwia:

  • utworzenie Bazy Pacjentów;

  • zapis i późniejszą edycję każdego badania;

  • obrazowanie aktywności mięśni na ekranie komputera w czasie rzeczywistym;

  • ćwiczenia biofeedback w formie szablonów lub gier komputerowych;

  • tworzenie własnych szablonów do ćwiczeń mięśni;

  • standaryzowany test diagnostyczny Skurcz/Rozkurcz;

  • analizę postępów leczenia w specjalnych Raportach;

  • wydruki danych o pacjentach, uwag badającego i wyników badań.

W celu ułatwienia obsługi oprogramowania, firma INNOMED wzbogaciła program o polską wersję napisów. Znając doskonałe efekty rehabilitacji u pacjentów, u których od kilku lat stosujemy EMG-biofeedback w diagnozowaniu i terapii niedowładów, chcieliśmy umożliwić obsługę oprogramowania jak najszerszej grupie pacjentów, również tych nie znających języka angielskiego. Obsługa programu jest bardzo łatwa, intuicyjna. Komunikaty głosowe w języku polskim!

Zakup pakietu OPROGRAMOWANIE umożliwia wykorzystanie w pełni wszystkich zalet powierzchniowej elektromiografii wykonywanej jednym z urządzeń firmy VerityMedical.

Widok aktywności mięśni w czasie rzeczywistym na ekranie i uświadomienie sobie własnego na nią wpływu, bywa dla wielu pacjentów przełomem w uruchomieniu woli jak najszybszego powrotu do zdrowia. Dla diagnosty i terapeuty, obserwowanie reakcji mięśni na polecenia wydawane pacjentowi, zmianę pozycji ciała (np. pochylenie głowy w dół, skłon, prostowanie nadgarstka itd.) stanowi podstawę do obiektywnej i rzetelnej oceny zaburzeń aktywności mięśni uwarunkowanych zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Korzystanie z pakietu OPROGRAMOWANIE znacznie poszerza możliwości diagnostyczne i terapeutyczne. Pozwala skuteczniej pomagać pacjentom.

Opis Opis produktu Pakiet zawierający: oprogramowanie komputerowe, konwerter sygnału świetlnego oraz światłowód do przesyłu danych, polską instrukcję "krok po kroku". Idealne dla profesjonalnej rehabilitacji i badań klinicznych lub naukowych. Przeznaczenie Urządzenia do EMG I BIOFEEDBACKU firmy VerityMedical: Simplex, MyoPlus1, MyoPlus 2, MyoPlus4 Zastosowanie Diagnostyka i terapia pacjentów z zaburzeniami aktywności mięśni i bólem przewlekłym w oddziałach klinicznych, sanatoriach, gabinetach i poradniach rehabilitacyjnych. Po przeszkoleniu pacjenta, może być wykorzystywane w terapii domowej przez osoby wymagające wielomiesięcznej rehabilitacji.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: